Wszystkie sklepy partnerskie

Zyskaj zwrotu cashback w ponad 1000 sklepach partnerskich.

Jak działa Gifty-fifty?

Gifty-fifty to nowoczesny serwis internetowy, pozwalający na łatwe otrzymanie zwrotu części pieniędzy za dokonane zakupy w ponad 1000 sklepach dostępnych w naszej ofercie.

Istnieje możliwość odzyskiwania nawet do 25% realnych pieniędzy na swoje konto. Po doręczeniu towaru ze sklepu internetowego zamówienie zostanie potwierdzone i cashback będzie dostępny do wypłaty.

Cashback łączy się także z promocjami i wyprzedażami, co pozwala Ci zaoszczędzić jeszcze więcej.

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne.

1

Zarejestruj się wypełniając krótki formularz lub załóż konto bezpośrednio przez Facebooka, a będziesz mógł oszczędzać robiąc zakupy w sklepach internetowych. Rejestracja jest darmowa i zajmie Ci jedynie minutę. Zakończ proces rejestracji kliknięciem w link, który zostanie wysłany na podany adres e-mail.

Odnajdź sklep internetowy dostępny w naszej ofercie wpisując nazwę do wyszukiwarki widocznej w górnej części ekranu lub przeglądając interesującą Cię kategorię w zakładce „sklepy”, która znajduje się na głównym pasku menu. W witrynie każdego sklepu znajduje się informacja o wysokości przyznawanego cashback’u.

2
3

W ciągu kilku godzin po zrealizowaniu transakcji na Twoim profilu pojawi się cashback w statusie „Oczekuje”. Po tym jak dostaniemy potwierdzenie od właściwego sklepu, że zamówiony towar trafił w Twoje ręce status cashback’u zmieni się na „Zatwierdzony” i będzie można wypłacać zaoszczędzone środki. Listę wszystkich transakcji wraz z sumą zatwierdzonych zwrotów cashback można znaleźć w zakładce „Historia zakupów”.

Przykład: przy zamówieniu w sklepie internetowym AliExpress na kwotę 100$ gifty-fifty.pl zwróci Ci 4% wartości całego zamówienia co wynosi 4$ cashback’u.

Wypłata zaoszczędzonych pieniędzy będzie możliwa, gdy łączna wartość cashback’u o statusie „Potwierdzono” wyniesie 15 zł. Operacja jest całkowicie darmowa! Wystarczy jedynie w zakładce „Wypłata środków” wybrać sposób realizacji oraz potwierdzić transakcję. Dostępne są następujące sposoby otrzymania cashback’u: przelew bankowy, WebMoney, PayPal.

4