Co warto wiedzieć o zwrocie cashback?

article-01

Cashback to zwrot części gotówki wydanej na zakupy w sklepie. Wysokość zwrotu zależna jest od danego sklepu. Każdy sklep ma dokładną informację ile procent zwrotu możesz otrzymać. Przykładowo jeśli w sklepie jest 10% cashbacku to robiąc zakupy za 100 zł otrzymasz z powrotem na swoje konto aż 10 zł.

- Czy dzięki cashbackowi ceny sklepowe są większe?

- Nie. Płacisz zawsze tyle samo. Dzięki gifty-fifty.pl otrzymasz zwrot części wydanej gotówki czyli tym samym dzięki nam płacisz jeszcze mniej za swoje zakupy.

- Gdzie w takim razie jest haczyk?

- Nie ma żadnego haczyka! Zasada działania naszego serwisu jest bardzo prosta. 1. Robisz zakupy w danym sklepie z naszego linku.

2. Sklep płaci nam prowizję od Twojego zakupu.

3. Otrzymaną prowizją dzielimy się z Tobą.

Nic trudnego i skomplikowanego :)

Ważne jest abyś zrobił zakupy przechodząc z naszej strony (lub korzystając z wtyczki). Dzięki temu możesz otrzymać cashback. Jeśli nie zrobisz zakupów z naszego linku, my nie otrzymamy prowizji a tym samym nie będziemy mogli podzielić się ją z Tobą :(

Zobacz jak poprawnie dokonać zakupu, aby cashback się pojawił na Twoim koncie!

1. PRZEGLĄDARKA

Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nie posiadasz zapisanych cookies innych programów lojalnościowych. Jeżeli nie jesteś pewny, wyczyść historię przeglądania w sposób przedstawiony powyżej (przykład dla przeglądarki Google Chrome).

2. ADBLOCK

Jeżeli korzystasz z programów typu Adblock, sprawdź czy wyłączyłeś jego działanie. W celu zaprzestania działania programu blokującego najedź kursorem myszki na widoczny po prawej stronie znaczek programu, a następnie zaznacz "Wyłącz na tej stronie".

3. GIFTY-FIFTY

Upewnij się, że podczas przechodzenia przez naszego reflinka jesteś zalogowany na portalu, w innym wypadku Cashback wcale nie pojawi się na Twoim koncie.

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zawsze możesz się z nami skontaktować wysyłając do nas wiadomość poprzez Formularz Kontaktowy lub bezpośrednio pod adres pomoc@gifty-fifty.pl