10 najlepszych gadżetów z Aliexpress do 10$

article-01


Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich, którzy ze zniecierpliwieniem oczekiwali na kolejne wpisy. Dobra wiadomość jest taka, że wracam do regularnego publikowania postów na blogu. W ramach usprawiedliwienia napiszę, że moderowanie grup i stron na Facebooku, które skupiają już wielką rzeszę aliholików, jest bardzo czasochłonne. Na końcu wpisu znajdziecie kilka przydanych linków do grup i stron. Zachęcam do dołączenia do naszej facebookowej społeczności, gdzie codziennie publikujemy kilkadziesiąt nowych postów!

Dziś zaczynamy serię wpisów, w których będę przedstawiał zestawienia najciekawszych przedmiotów, które z pewnością was zainteresują. Na pierwszy ogień bierzemy 10 Najlepszych gadżetów z Aliexpress do 10$.

1. Podwójna ładowarka firmy Ugreen z opcją szybkiego ładowania.

Cena: $7,90
Link: Ładowarka Ugreen na Aliexpress

Sam korzystam z tej ładowarki i muszę przyznać, że jest świetna. Ładowarka wspiera szybkie ładowanie w wersji 3.0, oczywiście za jej pomocą możemy ładować również starsze smartfony.

2. Portfel na karty płatnicze z systemem RFID PROTECTION.

Cena: $4,55
Link: Portfel RFID PROTECTION na Aliexpress

RFID PROTECTION jest systemem zabezpieczającym przed skanowaniem dokumentów i kart płatniczych.
Coraz częściej płacimy za nasze zakupy kartą płatniczą, wyspecjalizowani złodzieje tylko czekają, aby dobrać się do Twoich oszczędności. Ten portfel jest nowością na rynku, pozwoli Ci zabezpieczyć swoje karty przed zdalnym zeskanowaniem.

3. Magnetyczny kabel USB GARAS 3 w 1 do ładowania telefonu.

Cena: $6,16
Link: Magnetyczny kabel USB na Aliexpress

Kabel magnetyczny na złącze USB C, Micro USB, Lightning. Kompatybilny z każdym urządzeniem wyposażonym w gniazdo USB C, Micro USB i Lightning. Dzięki magnetycznemu kablowi nie zużywasz gniazda w telefonie oraz nie wyłamiesz portu w telefonie. Nie będziesz potrzebował trzech różnych kabli do swoich urządzeń, dodatkowo podłączenie ich jest bardzo proste, wystarczy zbliżyć urządzenie z włożona końcówką do kabla a ten sam „wskoczy” na odpowiednie miejsce, jest to dużym atutem np. podczas jazdy samochodem. Genialne w swojej prostocie!

4. Długopis Xiaomi Mijia 0.5mm Sign Pen

Cena: $5,85
Link: Długopis Xiaomi na Aliexpress

Przyznam, że z uśmiechem na twarzy czytałem różne recenzje zachwalające długopis od Xiaomi. Sądziłem, że to lekka przesada. Długopis jak długopis. Zdanie zmieniłem, gdy użyłem go po raz pierwszy. Mijia Pen sprosta wymogom nawet najbardziej wymagających pisarzy. Jestem pewien, że po zakupie będziecie chcieli pisać nim bardzo długi czas, a alternatywy nie będą wchodziły w grę. W zestawie otrzymacie metalowy, stylowy długopis, który świetnie leży w dłoni oraz trzy czarne wkłady zapasowe.


5. Włącznik WiFi ITEAD Sonoff Basic

Cena: $6,02
Link: Włącznik WiFi SONOFF Basic na Aliexpress

Gotowy moduł umożliwiający sterowanie urządzeniami domowymi 230 V o mocy do 2200 W poprzez sieć WiFi z wykorzystaniem aplikacji na smartfona z dowolnego miejsca na świecie. Zastanawiasz się jak zrobić „samemu” inteligentny dom nie wydając wielu pieniędzy, lecz poświęcając trochę własnego czasu. Sonoff to idealne rozwiązanie!

6. Magnetyczne, bezprzewosowe, sportowe słuchawki Bluetooth SWZYOR LY-11

Cena: $8,79
Link: Słuchawki SWZLYOR LY-11 na Aliexpress

Coraz więcej nowych telefonów nie posiada już gniazda słuchawkowego, dlatego słuchawki z łącznością Bluetooth stają się coraz bardziej popularne. Sam uważam ten rodzaj słuchawek za synonim wygody dla wszystkich, którzy nie chcą wiecznie denerwować się plątaniną kabli w kieszeni. Co ważne, słuchawki zapewnią również wysoką jakość dźwięku. Słuchawki są bardzo wygodne i można je szybko naładować.Bez problemu możemy uprawiać w nich sport, są wyposażone w system SweatProof, więc pot lub mały deszcz nie jest dla nich straszny.

8. Mini konsola retro Data Frog

Cena: $7,57
Link: Data Frog retro konsola na Aliexpress

Genialny gadżet za grosze! Na konsoli znajdziecie 89 kultowych gier, w tym takie tytuły jak Contra i Super Mario! Ta konsola stała się na długo moją ulubioną, domową zabawką.

9. Wodoodporna latarka AloneFire 2000LM

Cena: $5,97
Link: Latarka AloneFire XM-L T6 2000LM na Aliexpress

Świetna latarka taktyczna w bardzo dobrej cenie. Obecnie najpopularniejsza na Aliexpress. Żywotność latarki to aż 100 000 godzin! Wyposażona jest w 5 funkcji świecenia.

10. Lampka nocna z sensorem ruchu Xiaomi MiJIA LED

Cena: $9,99
Link: Xiaomi MiJIA LED na Aliexpress

Idealna lampka nocna automatycznie włączająca się po wykryciu ruchu. Można ją umieścić w dowolnym miejscu takim jak np. przy schodach, w pokoju dziecka, pod łóżkiem, w przedpokoju lub w szafie. Lampa świeci przyjemnym naturalnym światłem. Lampkę możemy powiesić na ścianie dzięki dołączonej zawieszce, ja zastosowałem taśmę samoprzylepną, dwustronną.
Czujnik wykrywa ruch z odległości około 7 metrów. Po 15 sekundach „bezruchu” lampka wyłącza się automatycznie.